
Верстат для торцювальної пили Bosch GTA 2600 (0601B12300)
13 200 ₴
- В наявності
- Код: 0601B12300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Bosch GTA 2600 — переносний верстат для торцювальних дискових пил. Підходить для більшості наявних на ринку моделей ТМ Bosch.
Переваги верстата Bosch GTA 2600
Необмежена рухливість — нова концепція мобільності для стаціонарного обладнання
Підходять усі торцювальні пили Bosch
Транспортування інструменту не вимагає великих зусиль і використання додаткових інструментів
Відстань між тримачами для матеріалу дає змогу розмістити заготівку завдовжки 2600 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19.6 кг |
| Габарити | 2620x350x947 мм |
| Вантажність | 160 кг |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Матеріал | Метал |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Ширина затискача | 2600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴
