
Верстак для торцювальної пили Bosch GTA 3800 (0601B24000)
24 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601B24000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Bosch GTA 3800 - переносний верстак для торцювальних дискових пилок. Підходить для більшості наявних на ринку моделей.
Переваги верстака Bosch GTA 3800
- Необмежена рухливість – нова концепція мобільності для стаціонарного обладнання
- Підходять усі торцювальні та комбіновані пилки Bosch
- Транспортування інструменту не потребує значних зусиль та використання додаткових інструментів
- Відстань між тримачами для матеріалу дозволяє розмістити заготовку довжиною 3800 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.4 кг |
| Габарити | 3877x350x824 мм |
| Вантажність | 250 кг |
| Комплектація | Картонне паковання,ключ, сокири, тримач |
| Матеріал | Метал |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Ширина затискача | 3800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 990 ₴

