
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT DCMCS574N (DCMCS574N)
13 699 ₴
13 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMCS574N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила безщіткова DeWALT DCMCS574N характеризується високою продуктивністю та надійністю. Металеві опорні шипи забезпечують максимальну підтримку під час будь-яких типів різання. Шина та ланцюг Oregon (ланцюг на 62 ланки) гарантують швидкий та ефективний розпил, а потужність інструмента порівнянна з бензиновими пилами.
Конструктивні особливості:
- Металеві опорні шипи для надійної підтримки
- Шина та ланцюг Oregon (62 ланки)
- Аварійне гальмо ланцюга для безпеки
- Новий механізм автоматичного змащення з низьким споживанням олії
- Ергономічна ручка для комфортної роботи без втоми
- Можливість використання змінних аксесуарів: DT20687 — шина/ланцюг 45 см, DT20688 — ланцюг 62 ланки
- Ключове натягування ланцюга для надійного утримання та фіксації шини
- Безщітковий двигун — підвищена потужність та тривалий час роботи
- Висока продуктивність різання: 2.7 к.с. (DCMCS574) еквівалент > 40 см³ бензинової пилки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: ланцюгова пила
- Тип пилки: акумуляторна, безщіткова
- Довжина шини: 35 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Ключове натягування ланцюга
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила безщіткова DeWALT DCMCS574N
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 62 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.11 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 698 ₴






