
Акумуляторний ліхтар Makita CXT 12 V ML (без АКБ і ЗП) (DEBML103)
1 694 ₴
- В наявності
- Код: DEBML103
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Джерело світла — один яскравий світлодіод потужністю 1.5 Вт.
Виготовлений за технологією CXT — Compact Extreme Technology.
Має захист від перерозряджання акумулятора. Корпус ліхтаря з отвором для чіпляння на ремінь.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Maklta
Тип — ліхтар
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, CXT
Напруга акумуляторного блока — 12 В Li-ion, CXT
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Матеріал корпусу — пластик
Тип — світлодіод
Світлий тон/Кольор — теплий білий
Макс. час світіння без підзаряджання з акумулятором 1.5 Аh — 11 годин
Макс. час світіння без підзаряджання з акумулятором 2.0 Аh — 14 годин
Макс. час світіння без підзаряджання з акумулятором 4.0 Ah - 28 годин
Кількість режимів роботи — 4
Дальність світлового потоку — 640 м
Потужність світлодіода — 1.5 Вт
Світловий потік — 100 Люменів
Вага (без АКБ) — 0.43 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ліхтар Makita CXT 12 V ML (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Габарити | 77х54х28 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694 ₴

