
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT DCM565N (DCM565N)
12 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCM565N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила безщіткова DeWALT DCM565N має запатентовану конструкцію безщіткового двигуна, що забезпечує високу продуктивність. Гарантована професійна ефективність — на одному заряді базового акумулятора виконується до 70 розпилів.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун для високої продуктивності
- Система плавного пуску завдяки інноваційному вимикачу
- Автоматичне подавання мастила
- Прогумована рукоятка для комфорту та зменшення вібрації
- Додаткова ручка для зручного керування інструментом
- Ланцюг 3/8" і робоча шина 30 см виробництва OREGON
- Безключове підтягування та регулювання ланцюга
- Система «миттєвого гальмування» ланцюга (зупинка менш ніж за 1 сек)
- Мала вага — менше 4 кг
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: ланцюгова пила
- Тип пилки: акумуляторна, безщіткова
- Тип акумулятора: Li-Ion (не входить до комплекту)
- Довжина шини: 30 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Система автоматичного змащування ланцюга
- Безключове натягування ланцюга та регулювання шини
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила DeWALT DCM565N
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 7.68 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 45 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Швидкість ланцюга | 7.68 м/с |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.11 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 698 ₴



