
Пила ланцюгова акумуляторна безщіткова DeWALT DCMPS520N (DCMPS520N)
8 599 ₴
8 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMPS520N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила безщіткова DeWALT DCMPS520N ідеально підходить для робіт на відкритому повітрі: обрізки гілок та кущів. Максимальна здатність різу до 15 см. Металевий підрізний наконечник забезпечує контроль і безпеку під час роботи та знижує ризик відскоку ланцюга. Автоматичне подавання оливи гарантує ефективне змащування шини та ланцюга під час експлуатації. Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби інструмента. Натяг ланцюга з болтовим замком забезпечує надійне утримання шини.
Конструктивні особливості:
- Максимальна різальна здатність: 15 см
- Металевий підрізний наконечник для контролю та безпеки
- Автоматичне подавання оливи для шини та ланцюга
- Безщітковий двигун — висока ефективність та тривалий термін експлуатації
- Натяг ланцюга з болтовим замком для надійності утримання шини
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: ланцюгова пила
- Тип пилки: акумуляторна, безщіткова
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила безщіткова DeWALT DCMPS520N
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.6 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 55 мл |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 45 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Швидкість ланцюга | 8.6 м/с |
| Розмір шини | 20 см/10 дюймів |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.055 л |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 598 ₴







