
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita XGT 40 V MAX (без АКБ) (GA005GZ)
13 330 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA005GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita XGT 40 V MAX GA005GZ (без АКБ) — професійний інструмент для різання та зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Швидкість обертання на холостому ходу досягає 8500 об/хв, що забезпечує високу продуктивність, порівнянну з мережевими машинами класу 1000 Вт.
Конструктивні особливості та переваги:
- Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
- Висока продуктивність і ефективність, аналогічна мережевим машинам
- XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
- Безщітковий двигун Makita BL для високої ефективності та довговічності
- Технологія XPT — підвищена стійкість до пилу та вологи
- Технологія AFT — автоматичне вимкнення при різкому уповільненні або зупинці диска
- Функція anti-start запобігає випадковому включенню під час встановлення акумулятора
- Легка та зручна конструкція
- Плавний пуск та електронні гальма двигуна BRAKE для безпеки оператора
- Захист від перевантаження, перегрівання та глибокого розряду акумулятора
- Індикатор розряджання акумулятора
- Бігунок перемикача Вкл./Викл.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Японія
- Країна походження: Китай
- Виробник: Makita
- Тип: УШМ
- Тип живлення: від акумулятора
- Напруга акумулятора: 36 В
- Тип акумулятора: Li-ion, XGT
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип двигуна: безщітковий
- Кількість обертів: 8500 об/хв
- Діаметр посадкового місця диска: 22,23 мм
- Різьба шпинделя: М14
- Діаметр диска: 125 мм
- Рівень шуму: звукова потужність — 92 дБ(А)
- Вібрація: шліфування — 5,5 м/с²
- Вібрація: різання — 2,5 м/с²
- LED-підсвітка: немає
- Розміри (ДхШхВ): 410х140х165 мм
- Вага: 2,1 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплект постачання:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita XGT 40 V MAX (без АКБ)
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Затискна гайка
- Опорна шайба
- Ключ
- Шліфувальний диск
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, захисний кожух, Картонне паковання,ключ для диска, каша |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Японія |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 330 ₴



