
Складаний ящик для зберігання контейнерів Makita MAKPAC (P-84137)
6 611 ₴
- Готово до відправки
- Код: P-84137
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У складному ящику для зберігання контейнерів Makita MAKPAC усе має своє місце. Аксесуари зручно зберігати під рукою в різних відділеннях. Відкриті верхні секції можна індивідуально оснащувати вставними контейнерами та наповнювати цвяхами, шурупами, дюбелями або іншими дрібними кріпильними елементами.
Конструктивні особливості:
- Кейс для інструменту виготовлений із високог міцного пластику
- Відрізняється підвищеною міцністю конструкції, стійкістю до ударів і високою вантажопідйомністю
- Міцна пластикова ручка для зручного транспортування
- Надійні пластикові замки-фіксатори
- Відповідність високим стандартам якості
- Тривалий термін експлуатації
- Сумісний з усіма інструментальними кейсами системи MAKPAC Case System
- Аксесуари легко знайти завдяки прозорим кришкам
- Верхні відділення можна індивідуально організувати за допомогою вставок
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна походження: Німеччина
- Виробник: Makita
- Якість: Professional (професійний)
- Тип: органайзер, кейс
- Призначення: для ручного інструменту, метизів
- Матеріал корпусу: пластик/оргскло
- Замки: пластикові
- Габаритні розміри: 395×295×234 мм
- Кількість відділень: 4
- Вага: 2.2 кг
- Колір: блакитний
- Гарантія: 36 місяців
- Особливості: знімні секції та перегородки, органайзер на кришці, розсувний
Комплектація:
- Складний ящик для зберігання контейнерів Makita MAKPAC
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Кількість відділень/кишень | 4 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 234 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал замків | Пластик |
| Габарити | 395х295х234 мм |
| Країна-виробник | Германия |
| Країна торгової марки | Японія |
| Призначення | Для дрібних елементів,Для ручного інструменту |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 611 ₴

