
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita XGT 40 V MAX (без АКБ і ЗП) (GA005GZ01)
10 468 ₴
- Немає в наявності
- Код: GA005GZ01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Болгарка Makita — акумуляторний інструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструмента та характеристик робочого кола. Ця модель видає 8500 обертів за хвилину на холостому ходу.
Конструктивні особливості та переваги:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
Висока продуктивність і ефективність подібні до мережевих машин класу 1000 Вт
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
XPT-технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
Технологія AFT — Active Feedback Sensing — автоматичне вимикання інструменту для захисту користувача в разі раптового уповільнення або зупинки диска
Функція anti-start запобігає випадковому вмиканню машини під час встановлення батареї
Легка та зручна кутова шліфувальна машина
Плавний пуск
BRAKE — електронні гальма двигуна, для безпеки оператора
Захист від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження акумулятора
Індикатор розряджання акумулятора
Бігунок перемикач Вмик. / Вимк.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип – УШМ
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 36 В
Тип акумулятора — Li-ion, XGT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Кількість обертів — 8500 об/хв
Діаметр посадкового місця диска Ø - 22.23 мм
Різь шпинделя — М14
Діаметр диска Ø - 125 мм
Рівень шуму: звукова потужність — 92 дБ (А)
Вібрації: шліфування — 5.5 м/сек2
Вібрації: шліфування — 2.5 м/сек2
LED-підсвітка — немає
Розміри КШМ (ДхШхВ): 410х140х165 мм
Плавний пуск — так
Вага — 3.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita XGT 40 V MAX (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Захисний кожух
Бічна ручка
Затискна гайка
Опорна шайба
Ключ
Шліфувальний диск
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 3.6 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, бокова ручка, гарантійний талон, захисний кожух, кейс Makpac,ключ для диска, каша |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 468 ₴





