
Погружной насос Makita PF1110 (PF1110)
9 400 ₴
- В наявності
- Код: PF1110
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Підходить для брудної та каламутної води
Чудово підходить для зливання рідин, забруднених твердими домішками
Міцний корпус із неіржавкої сталі
Подвійна гумова прокладка забезпечує тривалий стрибок експлуатації двигуна
Автоматичне вимкнення насоса поплавцем із регульованим важелем
Міцна ергономічна ручка для транспортування насоса
Випускний патрубок 2"
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — насос заглибний
Призначення — брудна вода
Джерело живлення — мережа 220 В/50-60 Гц
Потужність — 1100 Вт
Глибина занурення — 5 м
Максимальна продуктивність — 250 л/хв
Захист від сухого ходу — так
Поплавцевий вимикач — так
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
Клас захисту (IP) — 68
Висота подавання — 10 м
Робочий механізм: 4-ступеневий
Рівень надходження води — 50 мм
Максимальний розмір частинок — 35 мм
Вихідне з'єднання — 2"
Вага — 5.9 кг
Габаритні розміри: 150х150х260 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Заглибний насос Makita PF1110
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота напору | 10 м |
| Габарити | 150х150х260 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 2 дюйми |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 35 мм |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Призначення | брудна вода |
| Швидкодія | 15000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴



