
Погружной насос Makita PF1100 (PF1100)
9 127 ₴
- В наявності
- Код: PF1100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Подвійна ущільнювальна прокладка з олійним відділенням посередині забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна
Автоматичне вимкнення з регульованим важелем
Зручні ручки для транспортування
Міцний корпус із неіржавкої сталі
Випускний патрубок 1 1⁄2"
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — насос заглибний
Призначення — чиста вода
Джерело живлення — мережа 220 В/50-60 Гц
Потужність — 1100 Вт
Глибина занурення — 5 м
Максимальна продуктивність — 250 л/хв
Захист від сухого ходу — так
Поплавцевий вимикач — так
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
Клас захисту (IP) — 68
Висота подавання — 9 м
Робочий механізм: 4-ступеневий
Рівень надходження води — 25 мм
Максимальний розмір частинок — 5 мм
Вихідне з'єднання — 1 1⁄2"
Вага — 5.9 кг
Габаритні розміри: 150х150х260 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Заглибний насос Makita PF1100
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота напору | 9 м |
| Габарити | 150х150х260 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Призначення | чиста вода |
| Швидкодія | 15000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 127 ₴


