Конструктивні особливості:
Міцний пластиковий корпус із міцного пластику
Подвійна гумова прокладка забезпечує тривалий стрибок експлуатації двигуна
Автоматичне вимкнення насоса поплавцем із регульованим важелем
Міцна ергономічна ручка для транспортування насоса
Випускний патрубок 1 1⁄2"
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — насос заглибний
Призначення — чиста вода
Джерело живлення — мережа 220 В/50-60 Гц
Потужність — 800 Вт
Глибина занурення — 5 м
Максимальна продуктивність — 220 л/хв
Захист від сухого ходу — так
Поплавцевий вимикач — так
Матеріал корпусу — пластик
Матеріал крильчатки/шнека — пластик
Клас захисту (IP) — 68
Висота подавання — 9 м
Робочий механізм: 4-ступеневий
Рівень надходження води — 20 мм
Максимальний розмір частинок — 5 мм
Вихідне з'єднання — 1 1⁄2"
Вага — 4.6 кг
Габаритні розміри: 160х168х380 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Заглибний насос Makita PF0800
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Висота напору | 9 м |
| Габарити | 160 х 168 х 380 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Призначення | чиста вода |
| Швидкодія | 13200 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 558 ₴





