
Перфоратор Makita (SDS-Plus) (HR1840)
8 656 ₴
- В наявності
- Код: HR1840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
2 режими роботи — свердління та свердління з довбанням (немає режиму довбання)
Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструмента від заклинювання
Ручка з протиковзним еластомірним покриттям забезпечує зручніше керування інструментом і максимальний комфорт
Зручний патрон для легкої заміни насадки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — перфоратор
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 470 Вт
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 2100 об./хв
Частота ударів на холостому ходу: 0 - 4800 уд./хв
Тип патрона — SDS-Plus
Сила удара – 1.4 Дж
Діаметр свердління (сталь) — 13 мм
Діаметр свердління (дерево) — 24 мм
Максимальний діаметр свердління (бетон) — 18 мм
Свердління корончастим свердлом (бетон) — 35 мм
Рівень шуму: звуковий тиск — 82 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 93 дБ (А)
Антивібраційна система — так
Реверс — так
Регулювання швидкості — так
Розміри (Д х Ш х В) — 285х75х208 мм
Маса — 2.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор Makita (SDS-Plus)
Бічна ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Габарити | 285х75х208 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 18 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 24 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 2100 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4800 уд./хв |
| Комплектація | Кейс, обмежувач глибини, патрон перфоратора SDS-Plus, ручка |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Режим роботи | Безударний, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | SDS-Plus, швидкозатискний |
| Енергія удару | 1.4 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 656 ₴

