Конструктивні особливості:
3 режими роботи: свердління, свердління з довбанням і довбання
З інтегрованим пристроєм для видалення пилу для чистих робіт навіть у закритих приміщеннях
AVT (технологія антивібрації) — надзвичайно низький рівень вібрації, досягнутий механізмом противагою та демпферною пружиною
Фільтр HEPA з ефективністю 99.75%
Телескопічна всмоктувальна трубка до 190 мм
Прозорий пилозбірник для легкого контролю рівня заповнення
Водночас впускний колектор слугує як легко регульований упор глибини
Електронне контрольоване обертання й удар
Безпечне з'єднання між всмоктувальним пристроєм і перфоратором запобігає витіканню пилу
Легкоочисний пилозбірник
Запобіжна муфта
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — перфоратор
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 800 Вт
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 1220 об/хв
Частота ударів на холостому ходу: 0 - 4600 уд./хв
Тип патрона — SDS-Plus
Сила удара - 2.2 Дж
Діаметр свердління (сталь) — 13 мм
Діаметр свердління (дерево) — 32 мм
Максимальний діаметр свердління (бетон) — 26 мм
Свердління корончастим свердлом (бетон) — 68 мм
Свердління алмазною коронкою — 80 мм
Рівень шуму: звуковий тиск — 90 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 101 дБ (А)
Рівень вібрації: ударне свердління для бетону — 12 м/сек2
Рівень вібрації: довбання — 9 м/сек2
Антивібраційна система — так
Під'єднання пилососа — так
Реверс — так
Запобіжна муфта — так
Регулювання швидкості — так
Розміри (Д х Ш х В) — 604х89х260 мм
Маса — 4.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор Makita з фільтром HEPA
Система видалення пилу — 1 шт.
Бічна ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 604х89х260 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Кількість обертів | 1220 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4600 уд./хв |
| Комплектація | Картонне паковання, обмежувач глибини, патрон перфоратора SDS-Plus, ручка, система видалення пилу |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим роботи | Безударний, Довбання, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | SDS-Plus, швидкозатискний |
| Енергія удару | 2.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 971 ₴






