
Акумуляторний перфоратор Makita LXT SDS-Plus (без АКБ і ЗП) (DHR183Z)
11 511 ₴
- В наявності
- Код: DHR183Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун Makita BL для більшої витривалості, тривалішого терміну експлуатації й компактнішого дизайну
Безщітковий двигун забезпечує енергію удару 1.7 Дж з максимальним діаметром отвору 18 мм.
Сумісний з опціональним видаленням пилу HEPA DX16 (опція)
Надзвичайно зручний завдяки компактній, короткій конструкції
AVT — антивібраційна технологія, вібрація знижена до 7.7 м/с
XPT — захист від пилки та вологи
2 режими роботи: свердління з довбанням і свердління
Корпус і ручка гасять вібрацію
З постійною електронікою
Підсвітка робочої зони з функцією післясвічення
Вбудований температурний контроль, захист від перевантаження та захист від глибокого розрядження
Регульована швидкість з електронним керуванням
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — перфоратор
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Споживана потужність — 500 Вт
Тип акумулятора — Li-ion, LXT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 1100 об./хв
Частота ударів на холостому ходу: 0 - 5000 уд./хв
Тип патрона — SDS-Plus
Сила удара – 1.7 Дж
Діаметр свердління (сталь) — 10 мм
Діаметр свердління (дерево) — 24 мм
Максимальний діаметр свердління (бетон) — 18 мм
Свердління корончастим свердлом (бетон) — 35 мм
Рівень шуму: звуковий тиск — 81 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 93 дБ (А)
Антивібраційна система — так
Реверс — так
Регулювання швидкості — так
LED подсветка - да
Розміри (Д х Ш х В) — 288х89х215 мм
Маса — 2.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний перфоратор Makita LXT SDS-Plus (без АКБ і ЗП)
Бічна ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.9 кг |
| Габарити | 288х89х215 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 18 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 24 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1100 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 5000 уд./хв |
| Комплектація | Картонне паковання, обмежувач глибини, ручка |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Довбання, Свердління з довбанням |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 1.7 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 511 ₴


