
Акумуляторний щітковий перфоратор Makita LXT SDS-Plus (без АКБ і ЗП) (DHR241Z)
9 694 ₴
- Немає в наявності
- Код: DHR241Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний щітковий перфоратор Makita LXT SDS-Plus (DHR241Z) — надійний інструмент для свердління, свердління з ударом та довбання. Компактний та зручний, забезпечує високий контроль та комфорт під час роботи.
Конструктивні особливості:
- 3 режими роботи — свердління, свердління з ударом та довбання
- Розчіпна муфта для безпеки роботи
- Протиковзка ручка забезпечує зручну роботу та знижує втому користувача
- Захист перемикача та корпусу редуктора від пошкоджень
- Ергономічна ручка з гумовими вставками для зручного захоплення та кращого керування інструментом
- Механізм регулювання кута — поворот долота на 360° з 40 положеннями встановлення
- Унікальна конструкція з гумовими вставками захищає клеми акумулятора від вібрацій
- Обмежувач крутного моменту запобігає випадковій блокуванні свердла та захищає користувача та інструмент
- Зручний патрон для швидкої заміни насадки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Японія
- Країна виробництва — Китай
- Виробник — Makita
- Тип — перфоратор, пістолетного типу
- Живлення — від акумулятора 18 В
- Тип двигуна — щітковий
- Тип акумулятора — Li-ion, LXT (не входить до комплекту)
- Кріплення акумулятора — слайдер
- Кількість обертів холостого ходу — 0–1100 об/хв
- Частота ударів на холостому ходу — 0–5000 уд./хв
- Тип патрона — SDS-Plus
- Сила удару — 2.0 Дж
- Діаметр свердління: сталь — 13 мм, дерево — 26 мм, бетон — до 20 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск — 86 дБ(А), звукова потужність — 97 дБ(А)
- Рівень вібрації: ударне свердління для бетону — 12.5 м/с², довбання — 9.5 м/с²
- Антивібраційна система — так
- Реверс — так
- Регулювання швидкості — так
- LED-підсвітка — немає
- Розміри (Д x Ш x В) — 417 x 84 x 219 мм
- Вага — 3.5 кг
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний щітковий перфоратор Makita LXT SDS-Plus (без акумулятора та зарядного пристрою)
- Бічна ручка — 1 шт.
- Обмежувач глибини — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 219 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Картонне паковання, обмежувач глибини, ручка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Довбання, свердління, свердління з довбанням |
| Габарити | 417х84х219 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Японія |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Кількість ударів | 5000 уд./хв |
| Енергія удару | 2 Дж |
| Діаметр свердління в дереві | 26 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 694 ₴





