Акумулятор Ultracell UL7-12 — зовнішня AGM батарея, призначена для резервного живлення електрообладнання з великим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 7 А·год за напруги 12 В, чого буде досить для роботи приладів, у разі вимкнення електромережі.
Основні переваги Ultracell UL7-12:
Призначається для електрообладнання з невеликим споживанням енергії
Підходить для мереж, де часто бувають збої в роботі
Термін експлуатації досягає 5 років
Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, електростанціях, системах сигналізації та контролю
Комплектація
Аккумулятор Ultracell UL7-12 12V 7AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.05 кг |
| Внутрішній опір | 23 мОм |
| Габарити | 151x65x94 мм |
| Ємність акумулятора | 7 А·год А·год |
| Максимальний струм заряджання | 3.6 А |
| Максимальний струм розряджання | 105 А |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.5-13.8 В |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.4-15.0 В |
| Робоча температура | 0..+40 С |
| Стан товару | Новий |
| Термін придатності | 5 років |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип акумулятора | AGM (cвинцево-кислотний) |
| Тип клем | F1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

