
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDZ (без АКБ і ЗП) (CL108FDZ)
4 251 ₴
- В наявності
- Код: CL108FDZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Ідеально підходить для магазинів, офісів, лікарень, аеропортів, літаків, станцій, поїздів, використання в будинках тощо.
Компактний із високою потужністю всмоктування.
До 25 хвилин безперервного використання з одним повністю зарядженим BL1016
Кнопковий перемикач із вибором об'єму повітря (Макс/високий/ Нормальний)
Перепроєктована насадка для підлоги для кращої маневровості та збирання пилу
Світлодіодна підсвітка світлодіодна підсвітка
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — пилосос
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, CXT
Напруга акумуляторного блока — 10.8 В (12 V MAX)
Тип двигуна — щітковий
Потік повітря — 1200 л/хв
Максимальна потужність всмоктування — 4.4 кПа
Максимальний обсяг повітря — 1.2 м3/хв
Тривалість роботи з акумулятором (1.5 Ah): 10 / 12 / 25 хв
Місткість бака — 0.6 л
Габаритний розмір: 956х110х150 мм
Вага — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDZ (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Насадка для підлоги
Щілинна насадка
Трубка
Тримач для насадок
Фільтр
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 956х110х150 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, Насадка для підлоги, праска, тримач трубки,щелева насадка |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Об'єм резервуара | 0.6 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1200 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Побутовий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 251 ₴

