
Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX VC001GLZ (без АКБ і ЗП) (VC001GLZ)
26 485 ₴
- Немає в наявності
- Код: VC001GLZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
Технологія XPT — Підвищена стійкість до пилу та вологи
Надзвичайно потужний і тихий бездротовий пилосос на платформі XGT 40 V Max.
Це ідеальний пилосос для прибирання в ситуаціях, коли час від часу потрібно пилососити вологі речовини. (потрібна додаткова фільтр 191V67-2)
Пилосос працює від однієї батареї XGT і має тривалий час роботи завдяки можливості встановлення двох батарей. Наприклад, з двома повними акумуляторами XGT 40 V Max ємністю 5.0 Ah ви можете працювати максимум від 220 хвилин у режимі 1 до 28 хвилин у режимі 5.
Регульована потужність всмоктування в 5 режимах.
Компактний розмір і невелика вага.
Вологе прибирання можливе тільки в невеликих кількостях і тільки у разі використання додаткового рідинного фільтра (191V67-2).
Рекомендується: контейнер Mbox (198599-8) для додаткового місця для зберігання та поліпшеного використання. Ідеально підходить для ситуацій, де шнури складні/безпечні, наприклад, магазини, установи охорони здоров'я, офіси, щоденне прибирання.
Гальмо колеса утримує його на місці.
Економія часу на пошук і заміну розеток.
Зручний пилосос L-класу для сухого та вологого використання.
Підходить для зовнішнього використання, добре захищений від проникнення пилу та вологи за допомогою технології eXtreme Protection Technology (XPT).
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — пилосос
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, XGT
Напруга акумуляторного блока — 36 В (40 V MAX)
Потужність: 265 – 310 Вт
Регулировка мощности - да
Тип двигуна — безщітковий
Потужність всмоктування — 2800 л/хв
Максимальна потужність всмоктування — 23 КПа
Рівень шуму: звуковий тиск — 70 дБ (А)
Розрідження — 230 мБар
Тип прибирання: волога, суха
Тип пилозбірника — мішок
Об'єм резервуара — 8 л
Кількість коліс — 4
Вага — 8.1 кг
Габаритні розміри: 366х334х425 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX VC001GLZ (без АКБ і ЗП)
Насадка для підлоги
Шланг 1-1/4" X 5-1/2"
Поліетиленовий пакет (10 шт.)
Телескопічна труба
Зігнута труба
Кутова насадка
Тканинний фільтр
Багатофункційний гачок
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.1 кг |
| Габарити | 366х334х425 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, вигнута трубка, Картонне паковання, насадка для кутів, підлогова насадка, поліетиленові мішки,пряма трубка, шланг |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм резервуара | 8.0 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 2800 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Будівельний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 70 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 485 ₴



