
Пневматичний цвяхозабивач Makita AF635 (AF635)
11 735 ₴
- В наявності
- Код: AF635
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
AF635 — це цвяхозабивний пістолет для цвяхів 15 калібру завдовжки від 32 мм до 64 мм.
Похиле розташування цвяхів створює більше простору для роботи в кутах і близько до землі або стелі.
Машина обладнана наконечником із клапаном, щоб будь-які застряглі пластини можна було легко видалити без інструментів.
Глибину цвяхів легко регулювати за допомогою регульованого диска збоку, а в магазин цвяхозабивача можна завантажити 100 цвяхів.
Він обладнаний захистом від сухого обпалювання, яка автоматично зупиняється на останніх кількох цвяхах і в такий спосіб запобігає пошкодженню заготівки.
Крім того, AF635 обладнаний системою вибору одиночної або безперервної стрільби.
Підходить для штифтів 15 Ga (1.4 x 1.8 мм) від 32 до 64 мм.
Використовується для монтажу з'єднань дерево-дерево.
Насадка для носика, що відкривається без інструментів, для легкого видалення будь-яких застряглих пластин.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — нейлер
Робочий тиск: 4. - 8.3 бар
Місткість магазина — 100
Тип магазину — касетний
Тип кріплення: штифт/ шпилька
Довжина цвяха: 32 - 64 мм
Тип гвоздя - 15AWG
Кут нахилу цвяха — 34°
Рівень шуму: звуковий тиск — 104 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 113 дБ (А)
Рівень шуму: похибка (к) — 3 дБ (А)
Вібрації: забивання скоб у дерево — 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (к) — 1.5 м/сек2
Розміри (ДхШхВ): 339х100х309 мм
Вага відповідно до EPTA — 1.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пневматичний цвяхозабивач Makita AF635
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Місткість магазина | 100 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Кейс |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 1.8 мм |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Мін. діаметр кріпильного виробу | 1.4 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Номінальний тиск | 4.9-8.3 бар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 735 ₴






