
Акумуляторний степлер для штифтів Makita PT001GZ (PT001GZ)
25 771 ₴
- В наявності
- Код: PT001GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
XPT — підвищена стійкість до пилу та вологи
Розроблений переважно для внутрішніх операцій, де потрібна висока якість оброблення, наприклад, встановлення плінтусів, молдингів, прикрас накладок тощо.
Використання двигуна Makita BL і переробленої приводної пружини дає змогу користувачам працювати так само, як би вони використовували пневматичний штифтозавбинний пістолет
Швидка стрільба завдяки двигуну Makita BL
Механізм із низькою силою реакції забезпечує легше забивання довгих штифтів і високу якість оброблення
Покращена довговічність завдяки зміні форми наконечника
Механізм захисту від холостого удару розроблений для мінімізації забивання заготівок і пошкодження робочої поверхні
Кінчик носа створений для кращої видимості
Механізм контактного плеча дає змогу «безперервне забивання» і «забивання штифтів»
Обладнаний регулюванням глибини.
Вистрілює приблизно 6000 штифтів за один заряд акумулятора (BL4025).
Обладнаний запобіжним механізмом для запобігання випадковому викиду кеглів.
Надзвичайно низька віддача завдяки добре розробленому ударно-спусковому механізму.
Обладнаний світлодіодним освітленням для кращої видимості.
Зверніть увагу: Чим твердіші деревина, тим менш глибоко можна вбити шпильку.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Maklta
Тип — степлер
Тип цвяхозабивача — рейковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип двигуна — безщітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, XGT
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Ємність акумулятора — не постачається
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Місткість магазина — 120 шт.
Довжина цвяха: 15, 18, 25, 30, 35 мм
Товщина цвяха — 0.6 мм
Тип цвяха/штифта — 18 Ga
Рівень шуму: звуковий тиск 79 дБ (А)
Рівень шуму: похибка (к) 3 дБ (А)
Вібрації: забивання скоб у дерево — 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (к) — 1.5 м/сек2
Клас захисту — IP56
Розміри (ДхШхВ): 218х86х226 мм
Вага — 2.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний степлер для штифтів Makita PT001GZ
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Шестигранник
Крючок
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Місткість магазина | 120 шт |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,крюк для носіння на поясі, Картонне паковання, миттєвий ключ |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип витратного матеріалу | Гвозд, Штифт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 771 ₴






