
Акумуляторний степлер для цвяхів Makita DFN350Z (DFN350Z)
19 763 ₴
- В наявності
- Код: DFN350Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
4000 цвяхів від акумулятора 5 Ah (BL1850B)
Сумісний із цвяхами 18GA
Магазин місткістю до 110 цвяхів
Легко видимий тонкий кінчик носика забезпечує швидкий і легкий доступ до потрібної точки кріплення
Протипожежний механізм, розроблений для запобігання заглушкам і пошкодженню робочої поверхні.
Швидке регулювання глибини без додаткових інструментів
Підсвітка робочої зони
Блокування від випадкового натискання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Makita
Тип — степлер
Тип цвяхозабивача — рейковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, LXT
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Місткість магазина — 110 шт.
Довжина цвяха: 15 - 35 мм
Товщина цвяха — 0.6 мм
Тип цвяха — 18 Ga
Рівень шуму: звуковий тиск — 79 дБ (А)
Рівень шуму: похибка (к) — 3 дБ (А)
Вібрації: забивання скоб у дерево — 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (к) — 1.5 м/сек2
Клас захисту — IP56
Розміри (ДхШхВ): 257х79х228 мм
Вага — 2.1 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний степлер для цвяхів Makita DFN350Z
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Місткість магазина | 110 шт. |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,крюк для носіння на поясі, Картонне паковання, миттєвий ключ |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 763 ₴





