
Акумуляторний крайковий фрезер Makita XGT 40 V MAX RT001GM210 (RT001GM210)
51 840 ₴
- В наявності
- Код: RT001GM210
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT-інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
Makita BL — безщітковий двигун постійного струму
XPT технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
Фрезер із регульованою постійною швидкістю для швидкого та чистого оздоблення
AWS бездротовий зв'язок між бездротовим інструментом і бездротовим пилососом
Обладнаний захистом від перезапуску та плавним пуском
Постачається в стандартній комплектації з цангою для фрез 6 і 8 мм
Високоякісний безщітковий двигун забезпечує потужність і продуктивність еквівалентної дротової моделі
Взаємозамінна з усіма аксесуарами DRT50 і RT0700C/RT0702C
Обладнаний подвійною світлодіодною підсвіткою
М'яка ручка для кращого контролю та комфорту
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — фрезер
Тип фрезера — крайковий/верх
Джерело живлення — акумулятор
Тип двигуна — безщітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, XGT
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Ємність акумулятора — 4.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість обертів: 10000 — 31000 об/хв
Діаметр цангового патрона — 6.35 мм
Максимальна глибина занурення — 40 мм
Рівень шуму: тиск звуку: 84.0 дБ(A)
Рівень шуму: потужність звуку: 92.0 дБ(A)
Рівень шуму: похибка (К): 3.0 дБ(A)
Рівень вібрації: холостий хід: 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (K): 1.5 м/сек2
Регулювання обертів — так
Плавний пуск — так
Захист від повторного пуску — так
LED подсветка - да
Розміри (ДхШхВ): 141х89х251 мм
Вага — 2.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний крайковий фрезер Makita XGT 40 V MAX RT001GM210
Акумулятор BL4040 (4.0 Ah) — 2 шт.
Зарядний пристрій DC40RA — 1 шт.
Ключ SW 22
Ключ SW 13
Цанга 6 мм
Цанга 8 мм
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 30000 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс,ключі, цанга 6 мм, цанга 8 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Крайковий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Хід фрези | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 840 ₴







