
Акумуляторний степлер (нейлер) для цвяхів Bosch GNH 18V-64 M Professional (0601481003)
44 082 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601481003
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Акумуляторний цвяхозабивач Bosch GNH 18V-64 M — компактний і зручний у використанні інструмент для автоматичного забивання цвяхів.
Професійної серії, для інтенсивної експлуатації в умовах будмайданчика.
Забезпечує максимально точне та швидке забивання цвяхів із довжиною 32-64 мм і діаметром 1.6 мм.
Працює у 2 режимах: одиничним і чергою.
Зрозумілий і зручний інтерфейс.
Корпус із матеріалу Dura Shield стійкий до ударів і негативного впливу вологи.
Ручка ергономічна з нековзними вставками.
Функція регулювання глибини забивання цвяхів.
Захист від ненавмисного пострілу.
Системи захисту від перегрівання та перенапруги.
Працює від акумулятора 18 В.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — степлер
Тип цвяхозабивача — рейковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 4 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Місткість магазина — 105 шт.
Довжина цвяха: 32 - 64 мм
Товщина цвяха — 1.6 мм
Тип цвяха — Bosch 49, Bostitch SB16, ESCO 400, Novus T, Prebena N
Кут касети — 20°
Тип спрацьовування — контактний
Запобіжник — так
Функції: регулювання сили удару/ глибини, режим — чергу, індикатор магазину
Розміри (ДхШхВ): 282х97x337 мм
Вага — 2.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний степлер (нейлер) для цвяхів Bosch GNH 18V-64 M Professional
Зарядний пристрій — 1 шт.
Акумулятор 4 Ah — 2 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Місткість магазина | 105 шт. |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гачок для носіння на поясі, Зарядний пристрій, Кейс |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 082 ₴

