
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 Solo (06033B2400)
3 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06033B2400
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Світлодіодна підсвітка
Індикатор заряду акумуляторів
Система захисту акумуляторів від перевантаження та глибокого розряджання Bosch Electronic Cell Protection (ECP)
Електронне регулювання обертів
Швидка зміна полотен Bosch SDS
М'яка ручка з малим обхватом
Система сумісності акумуляторів Power for ALL
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — шабельна пила
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість ходів холостого ходу: 0 - 3100 хід/хв
Довжина ходу — 14.5 мм
Регулювання частоти ходу — так
Глибина пропилу (метал) — 20 мм
Глибина пропилу (дерево) — 100 мм
Блокування кнопки вмикання — так
Тип кріплення — SDS
LED-підсвітка індикатора заряджання — так
Система захисту від глибокого розрядження — так
Швидка заміна пиляльного полотна — так
Гарантія — 36 місяців
Вага — 2.3 кг
Комплект постачання:
Акумуляторна шабельна пила Bosch AdvancedRecip 18 Solo
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Різальне полотно S 3456 XF
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 14.5 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 20 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, що регулює полотно |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴


