
Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V6-80 (1600A01U9L)
5 430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1600A01U9L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Професійний пристрій Bosch GAL 18V6-80 для безперебійного одночасного заряджання шести акумуляторів 14.4-18V.
Послідовне заряджання акумуляторів у два цикли — за першого акумулятора заряджаються до 80%, за другого — до 100%.
Струм заряджання 8 А дає змогу підживити 8-амперний блок ProCORE18V на 80% лише за 42 хвилини. Кожен інтерфейс заряджання має індикатор із 5 світлодіодами, що дає змогу контролювати процес.
Зелений індикатор інформує про зарядженість батареї.
Червоний — контроль температури або помилки.
Штифти на ручці зарядного пристрою слугують для зберігання й безпечного транспортування кабелю.
Заряджання можливе за температури акумулятора від 0 до 45 °C.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — зарядний пристрій
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion, LXT
Кількість портів — 6 (слайдер)
Мінімальна напруга — 14.4 В
Максимальна напруга — 18.0 В
Сила тока – 8.0 А
Світлова індикація — є
Час заряджання за ємності акумулятора 2.0 Ah (80%/100%) — приблизно 16/24 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 4.0 Ah (80%/100%) — приблизно 23/37 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 5.0 Ah (80%/100%) — приблизно 28/47 хв.
Час заряджання за ємності акумулятора 6.0 Ah (80%/100%) — приблизно 32/57 хв.
Час заряджання акумулятора ProCORE18V 4.0 Ah (80%/100%) — приблизно 32/50 хв.
Час заряджання акумулятора ProCORE18V 8.0 Ah (80%/100%) — приблизно 42/68 хв.
Час заряджання акумулятора ProCORE18V 12.0 Ah (80%/100%) — приблизно 65/96 хв.
Матеріал корпусу — пластик
Колір синій
Габаритні розміри: 303х210х226 мм
Вага — 2.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V6-80
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.0 кг |
| Габарити | 303х210х226 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 14.4 В,18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430 ₴



