EMOS P2311 — побутовий ліхтарик, призначений для носіння в руці. Ця модель має широкий спектр застосування: туризм, полювання, монтажні роботи, побутове використання. Завдяки корпусу з ударостійкого ABS-пластику ліхтарик не боїться ушкоджень.
Основні переваги EMOS P2311:
Яскравий світлодіод потужністю 5 Вт
300 Лм — світловий потік
2 режими роботи: 100% яскравості, 50% яскравості
Дальність променя 250/370 м залежно від режиму
Час роботи від 24 до 30 годин
Живиться від вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 2400 мА·год
Заряджання від мережі або автомобільного роз'єму 12 В
Комплектація
Ліхтар ручний EMOS P2311
Кабель зарядки
Блок живлення
Автомобільний перехідник 12 В
Наплічний ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.275 кг |
| Час роботи | 30 год |
| Габарити | 162x100x140 мм |
| Відстань, м | 370 м |
| Ємність акумулятора | 2.4 Ач А·год |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість режимів | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга акумулятора | 3.7 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Світловий потік | 300 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Чехия |
| Тип | Ручний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 731 ₴




