
Диск алмазний DI-STAR Turbo 180 Extra (по бетону) (10115028014)
970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10115028014
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск алмазний DI-STAR Turbo 180 Extra застосовується для оброблення твердих матеріалів, один із найкращих ТУРБО-дисків для різання бетону (як армованого, так і неармованого), всіх різновидів цегли, включно з вогнетривкою, пісковиною, а також тротуарною плиткою. М'яке комфортне різання. Диск може забезпечувати максимально надійну роботу упродовж усього терміну експлуатації, за досить високого рівня продуктивності. Додаткове ефективне охолодження диска забезпечується завдяки отворам у диску. Круг має діаметр 180 міліметрів, за товщини алмазного шару 2.4 мм і висоти 9 мм. Використовується на різних кутових шліфувальних машинах із посадковим місцем 22.23 мм і швидкістю роботи до 10200 обертів на хвилину.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Бетон високоармований
Бетон армований
Цегла
Тротуарна плитка
Піщаник
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 9.0 мм |
| Діаметр | 180.0 мм мм |
| Макс. оберти | 10200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон армований, кирпич, Перегінник, тремурна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴

