
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 100х22.23х1.2 Elegant (за керамікою) (10115029020)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10115029020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 100х22.23х1.2 Elegant найкраще рішення для чистового різання складних матеріалів. У складі диска використовується дуже дрібний алмаз і самозаточувана зв'язка. Малий діаметр диска 100 мм створює переваги під час чистового різання, порівнюючи з діаметрами 115 і 125 мм, оскільки його практично не відводить вбік, диск має мінімальні вібрації. Диск забезпечує таке чисте різання, що практично неможливо знайти навіть мінімальні відколи, зокрема й на глазурованій плитці. Подальше оброблення крайки не потрібне. Диск також не залишає відколів на зворотному монтажному боці плитки. Це особливо важливо під час виготовлення стільниць і керамічних меблів. Це найчистіший диск з усієї лінійки Distar.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 100.0 мм мм |
| Макс. оберти | 15050 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





