
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 125х22.23х1.4 Ceramic (за керамікою) (10170085073)
322 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10170085073
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 125х22.23х1.4 Ceramic — одне з найкращих рішень для роботи з керамікою. Диск розроблений спеціально для різання керамічної плитки та керамограніту, але це не заважає працювати їм у широкому спектрі виробів, незалежно від їхнього типу. Тому він стане чудовим рішенням як для домашнього використання, так і для професійних плиточників. За допомогою диска 1A1R Ceramic можна проводити якісне та високопродуктивне різання всіх типів кераміки. Також варто виділити його високу швидкість і досить великий ресурс роботи. Цей диск призначений для роботи на кутових шліфувальних машинах та інших верстатах-пліткорізах зі стандартним посадковим валом 22.23 мм як із подаванням водяного охолодження, так і на суху. Диск має зовнішній діаметр 125 мм заввишки алмазного шару 8 мм і завтовшки 1.4 мм.
Робочий інструмент:
УШМ
Плиткорез
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 8.0 мм |
| Діаметр | 125.0 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴



