
Диск алмазний полірувальний DI-STAR 100x3x15 CleanPad 400 (по кераміці) (80115429037)
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80115429037
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
DI-STAR 100x3x15 CleanPad 400 - швидкісні гнучкі шліфувальні диски CleanPad діаметром 100 мм, створені спеціально для роботи з плиткою. Металізовані алмази забезпечують стабільну працездатність і високий ресурс протягом усього процесу роботи. Білий колір CleanPad гарантує відсутність мазких слідів на оброблюваній поверхні. Завдяки цим колам ви не тільки швидко виконаєте роботу, а й досягнете бездоганної якості. Як і кожен полірувальний круг необхідно перед початком роботи заточити на абразивному бруску. Шліфувальні круги оптимізовані для роботи з плиткою, забезпечуючи швидкість і точність обробки цього матеріалу. Насолоджуйтеся високою якістю шліфування з CleanPad! Круги мають зернистості #50, #100, #200, #400, #800
Робочий інструмент:
- КШМ
Робочий матеріал:
- Кераміка
- Керамограніт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Полірувальний |
| Режим роботи | Сухой |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Толщина диска | 3.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Макс. оберти | 3500 об./хв |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 196 ₴





