
Зарядна станція EnerSol EPB-1000NF — 1030Wh 1000W
40 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPB-1000NF
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EPB-1000NF — портативна зарядна станція, призначена для живлення та підзаряджання побутової техніки, електроніки, смартфонів. Максимальна потужність під'єднуваних пристроїв через розетку становить 1000 Вт. Станція обладнана високоякісним LiFePO4 акумулятором ємністю 1030 Вт·год, які забезпечують понад 2000 циклів заряджання.
Основні переваги EnerSol EPB-1000NF:
1000 Вт — максимальна потужність пристроїв, що під'єднуються
1030 Вт·год — велика ємність акумулятора
Надійний LiFePO4 акумулятор із терміном життя вшестеро більше аналогів
Ресурс акумулятора понад 2000 циклів заряджання
Швидке заряджання — час заряджання від мережі 220 В лише 1.8 години
2 розетки 220 В для під'єднання електроніки
Вихід для заряджання 3xUSB Type-A 18 Вт на кожному порту
Вихід для заряджання 2xUSB Type-C 60 Вт і 100 Вт
Вихід для автомобільної зарядки DC 12 В
Вбудована бездротова зарядка
Автоматичне вимкнення у разі перевищення потужності
Великий інформативний LED-дисплей
Вбудований LED світильник
Ударостійкий корпус із металевими вставками
Комплектація
Зарядна станція EnerSol EPB-1000NF
Мережевий зарядний кабель
Автомобільний зарядний кабель
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB A для заряджання | 3 |
| USB C для заряджання | 2 |
| Вага | 14.8 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Ємність акумулятора | 1030 Вт/год А·год |
| Потужність | 1000 Вт |
| Розміри | 36.9x24x28.5 см |
| Ресурс, циклів заряджання | 2000 |
| Розеток із резервом | 2 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 998 ₴







