
Диск алмазний DI-STAR 230x22.23x2.6 Turbo Elite Active (за піщаником) (10216025017)
960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10216025017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 230x22.23x2.6 Turbo Elite Active — має гнутий фланець, що чудово підходить для роботи з гранітом, завдяки міцному корпусу, є можливим різати будь-які різновиди граніту. Вмикаючи в цей список і габбро, варто зазначити, що його зручно застосовувати для підрізування натурального каменю. Завдяки тому, що безпосередньо вал ховається (з цієї причини зроблений гнутий фланець) стає можливим підрізування матеріалу на велику глибину. Диск алмазний Turbo Elite Active працює зі швидкістю різання на 1 м/хв, за свого ресурсу роботи 100 погонних метрів. Має чудову швидкість обертання, за допомогою чого заслужено отримав 4 зірки. Водночас має помірний ресурс роботи, може впоратися з більшістю природних матеріалів.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Піщаник
Граніт
Габбро
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 9.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6600 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Габбро, Гранить, піскавник |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴





