
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 115x22.23x1.1 Esthete (за керамікою) (11115421009)
1 115 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11115421009
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 115x22.23x1.1 Esthete застосовується для різання керамічних матеріалів із наявністю декоративних покриттів. Обладнаний ультратонким алмазоносним шаром 1.1 міліметр, що дає змогу різати плитку навіть із м'яким глазурованим покриттям. Алмазносний шар обладнаний дрібним алмазним зерном. Диск виконує таке чисте різання, що в більшості випадках може навіть замінити верстат-плиткоріз. На ринку круг представлений у двох варіаціях, діаметром 125 і 115 мм, що дає можливість його використання на будь-яких моделях КШМ зі стандартним посадковим кріпленням. Нова конструкція диска з ефектом прозорого корпусу в розрізі дає змогу контролювати лінію різання. Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує впевнене різання твердої керамічної плитки. Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження різального шару.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 8.0 мм |
| Діаметр | 115.0 мм мм |
| Макс. оберти | 13300 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴




