
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 200x25.4х1.4 Edge (за керамікою) (11120421015)
2 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11120421015
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 200x25.4х1.4 Edge призначений для запилювання крайки плитки під 45 градусів. Потовщена маточина робить корпус жорстким, не даючи змогу диску ухилятися в бік. Широкий алмазоносний шар армує систему. У його конструкції «сендвіч» закладений великий алмаз у центрі та невеликий на краях. Таке рішення забезпечує високу продуктивність різання й чистову підшліфовку крайки одночасно. Цей інноваційний продукт залишить у минулому складності з виконанням завусівки під 45°. Ефективно працює з керамічною плиткою та керамогранітом. Виготовляється в діаметрах 180, 200, 230, 250 мм і посадковим отвором 25.4 мм. Застосовується на верстатах-пліткорізах із застосуванням водяного охолодження.
Робочий інструмент:
Плиткорез
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 25.0 мм |
| Діаметр | 200.0 мм мм |
| Макс. оберти | 3050 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴






