
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 230x25.4х1.6 Hard ceramics Advanced (за керамікою) (11120528017)
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11120528017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 230x25.4х1.6 Hard ceramics Advanced спеціально створений для різання товстого та міцного керамограніту. До складу алмазоносного шару диска входять графітові чипси, які створюють мікропористу структуру та слугують твердим мастилом. Алмазносний шар схильний до лазерної сегментації, що знижує вплив термічних навантажень на диск. Все це забезпечує можливість ефективного різання товстої та міцної керамогранітної плитки. Диски випускаються в діаметрах 200-350 мм, з посадковим місцем 25.4-30 мм. Застосовуються на верстатах-пліткорізах із охолодженням водою.
Робочий інструмент:
Плиткорез
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Дектон
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 3300 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Дектон, кераміка,керамограніт |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴

