Інверторний бензиновий генератор GTM DK2000i – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK148F з максимальною потужністю на виході до 1.8 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 4,5 л вистачить до 8 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора GTM DK2000i:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 1.6 кВт - висока номінальна потужність
- 4,5 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 6.9 А - номінальний струм під час роботи
- 510х295х440 мм - компактні габарити.
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK2000i – 1 шт.
- Лійка - 1 шт
- Викрутка - 1 шт
- Трубний ключ – 1 шт
- Вилка 220 В 16 А - 1шт
- Клеми із затискачами 12 В - 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 6.9 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Максимальна потужність | 1.8 кВт |
| Повна потужність | 1.8 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 1800 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Помаранчевий |
| Вхід ATS | Ні |
| Паралельне підключення | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Dinking DK148F |
| Об'єм двигуна | 145 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 67.9 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Dinking DK148F |
| Тип запуску | Ручний |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас захисту | IP54 |
| Країна-виробник | Україна |
| Вид пального | Бензин |
| Тип встановлення | портативний |
| Особливості | Вихід USB, паралельне під'єднання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | міні, сиртовий |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Розміри | 51x29.5x44 см |
| Призначення | для дачі, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для риболовлі |
| Потужність | 1.6 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 1.6 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 1.8 кВт |
| Реалізація | у кожусі,шумозахист |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 157 ₴






