
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS 300x25.4x2.8 Classic H12 (за бетоном) (12185004171)
3 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12185004171
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1RSS 300x25.4x2.8 Classic H12 — розроблений для різання бетону, як неармованого, так слабко та середньоармованого. Завдяки тому, що диск має збільшену висоту алмазного сегмента до 12 міліметрів, забезпечує досить гарний ресурс роботи, зокрема до 400 метрів на бензорізі та до 500 на швонарізнику. Вирізняється досить високою швидкістю роботи, що досягає показників 2.25 метра на хвилину та 1.5 м за хвилину на бензорізі відповідно. Представлений в асортименті у діаметрах від 300 до 600 міліметрів. Використовується на обладнанні низької та середньої потужності (4-9 кВт). Distar CLASSIC H12 на ринку позиціюється як збалансоване коло, що поєднує оптимальне співвідношення ціни та якості, належить до екстракласу 5D.
Робочий інструмент:
Бензорез
Швонарізувач
Робочий матеріал:
Бетон армований
Тротуарна плитка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Діаметр | 300.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6350 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон,бетон армований,Тротурана плитка |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 230 ₴




