
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS 232x22.23x2.4 Classic H12 (по бетону) (12315011018)
2 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12315011018
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1RSS 232x22.23x2.4 Classic H12 став чудовим інструментом для роботи з твердими матеріалами, а саме тротуарною плиткою, цеглою, стандартним і абразивним бетоном. Також застосовний для роботи з пісковиком та армованим бетоном. Завдяки збільшеному алмазному шару, висота якого становить 12 мм, диск дає змогу працювати з досить великою швидкістю, до 0.37 метрів на хвилину, водночас показує досить гарний ресурс, який досягає 150 погонних метрів. Безпосередньо сам диск представлений у трьох варіаціях, діаметром 125, 150 і 230 міліметрів. Дуже непогано справляється зі штробленням стін під електричну проводину. Працювати з інструментом можна, використовуючи будь-яку болгарку зі стандартним посадковим місцем.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Бетон армований
Тротуарна плитка
Цегла
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Діаметр | 232.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, кірпич, туртурна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴




