
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS 350х25.4х3.2 Meteor (по бетону) (12385055024)
4 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12385055024
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1RSS 350х25.4х3.2 Meteor використовується як основний витратний інструмент під час різання армованого бетону середнього та високого рівня. Показує високу швидкість роботи, продуктивність і ресурс під час роботи навіть із важким високоармованим бетоном. Зокрема, під час роботи на бензорізі досягає швидкості роботи до 2 метрів на хвилину, під час ресурсу до 600 погонних метрів. У разі зі швонарізувачем ресурс досягає 700 метрів за швидкості до 2.75 погонних метрів за хвилину. В асортименті магазину представлений у кількох варіантах, зокрема у діаметрі від 300 до 600 міліметрів. Застосовується в комбінації зі швонарізниками й бензорізами середньої потужності (від 5 до 13 кВт).
Робочий інструмент:
Бензорез
Швонарізувач
Робочий матеріал:
Бетон високоармований
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Діаметр | 350.0 мм мм |
| Макс. оберти | 5450 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴


