
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS 400x25.4x3.5 Sprinter Plus (за асфальтом) (12485087026)
5 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12485087026
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1RSS 400x25.4x3.5 Sprinter Plus розроблений для різання асфальту та інших абразивних матеріалів такого ж рівня абразивності. Круг позиціюється на ринку як найбільш ресурсний, водночас досить продуктивний. Ресурс роботи досягає 2000 погонних метрів, за швидкості 1.5-1,8 метра погонів на хвилину залежно від використовуваного обладнання та особливостей матеріалу. Під час різання асфальту та асфальтобетона на глибину понад 7 сантиметрів рекомендується використовувати додаткове охолодження водою, а крім того, виконувати роботи в кілька підходів, що зменшить знос інструмента та збільшить продуктивність. Диск має скошені захисні сегменти, які захищають корпус і збільшують термін експлуатації інструмента. На ринку представлено кілька моделей диска, зокрема відрізняються вони діаметром, який становить від 300 до 600 міліметрів. Використовує в комбінації у швонарізувачах та бензорізах.
Робочий інструмент:
Бензорез
Швонарізувач
Робочий матеріал:
Бетон свіжоукладений
Асфальт
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 400.0 мм мм |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт, Асфальтобетон,бетон |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398 ₴




