
Диск алмазний DI-STAR 1A1RSS 230x22.23x2.8 XXL (по бетону) (14315530017)
1 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14315530017
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1RSS 230x22.23x2.8 XXL — це диск із найвищим алмазоносним сегментом на ринку — 17 мм. Він призначений для роботи з армованому бетону. Диск чудово справляється з цим важкооброблюваним будівельним матеріалом, позаяк має низку унікальних властивостей. Корпус диска виготовлений із високоміцної сталі, що дає змогу йому витримувати високі навантаження під час різання. Кілька рядів отворів у корпусі сприяють його ефективному охолодженню. Найвищий ресурс серед усіх скречених дисків. У бетоні М400 з 6 арматурами діаметром 8 мм на 1 метр погінний, диск здатний прорізати 300 метрів погонів. Диск має зовнішній діаметр 230 мм, посадковий отвір 22.23 мм. Використовується на кутових шліфувальних машинах без охолодження.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Бетон армований
Тротуарна плитка
Цегла
Цеглин вогнетривкий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 17.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, кірпич, туртурна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴

