
Диск полірувальний DI-STAR 120 StandART (100х3.0х15 мм) (910278018009)
265 ₴
- Готово до відправки
- Код: 910278018009
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Диск полірувальний DI-STAR 120 StandART (100х3.0х15 мм) — призначений для шліфування торців і фасок керамічної плитки та керамограніту за допомогою КШМ з регульованою частотою обертання вала. Диск працює без застосування охолоджувальної рідини та дозволяє полірувати плоскі і криволінійні поверхні граніту, мармуру твердих порід і піщаника твердих порід за допомогою спеціальних КШМ з електрозахистом і обов'язковим центральним подаванням охолоджувальної рідини.
Послідовність шліфування керамічною плиткою та керамограніту: #30, #60, #120 при обробленні тільки торця; під час зняття фаски — #220. Шліфування виконується на обертах 2800 об/хв. Послідовність полірування по граніту, мармуру твердих порід і піщанку: #30, #60, #120, #220, #400, #800, #1500, #3000 при обертах 2800–3700 об/хв.
Робочі особливості:
- Полірування торців і фасок керамічної плитки та керамограніту
- Полірування плоских і криволінійних поверхонь граніту, мармуру та піщаника твердих порід
- Використання на КШМ з регульованою частотою обертання та електрозахистом
- Без застосування охолоджувальної рідини для плитки; із центральним подаванням охолоджувальної рідини для натурального каменю
Технічні характеристики:
- Діаметр диска: 100 мм
- Товщина диска: 3.0 мм
- Діаметр центрального отвору: 15 мм
- Оберти під час шліфування: 2800 об/хв
- Оберти під час полірування: 2800–3700 об/хв
- Робочий інструмент: УШМ
- Робочий матеріал: граніт, керамограніт, плитка з природного каменю, мармур
Комплектація:
- Диск полірувальний DI-STAR 120 StandART
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Мармур, Граніт, Керамограніт |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Полірувальний |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Толщина диска | 3.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, керамограніт, Мармур, сплитка з природного каменю |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 265 ₴




