
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 60x6 M14 LevelCut (підрізання клею) (80115429032)
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80115429032
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DI-STAR 1A1R 60x6 M14 LevelCut - якнайкраще підходить для установки систем вирівнювання плитки, з таким диском легко виконати підрізування застиглого клею між плиткою і стяжкою. Завдяки малому діаметру та алюмінієвому фланцю, дуже зручно виконувати підрізання навіть у важкодоступних місцях. Диск LevelCUT - це надійний помічник, який повинен бути під рукою у кожного майстра. Диск встановлюється на КШМ 115, 125 мм. Має зовнішній діаметр 60 мм і посадкове місце М14. Використовується без застосування охолодження.
Робочий інструмент:
- КШМ
Робочий матеріал:
- Клей для плитки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Зачисний |
| Вид обробки | Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зачисний |
| Режим роботи | Сухой |
| Посадковий отвір | M14 |
| Толщина диска | 6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Клей |
| Макс. оберти | 12000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴







