
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 125x22.23x1.9 PRO Gres (по кераміці) (90215129020)
820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90215129020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DI-STAR 1A1R 125x22.23x1.9 PRO Gres використовується під час оброблення керамічної плитки, керамограніту, коли часто потрібно швидко переходити від операції різання до операції шліфування. Зміна диска на фрезу та навпаки вимагає багато часу, а використовувати додаткову КШМ незручно. Мати на одній болгарці інструмент відразу з двома функціями — це чудове рішення! Диск-фреза 1А1R PRO Gres на лицьовій стороні має широкий алмазоносний шар 20 мм. Крім різання, широкий шар дає змогу ефективно підшліфувати торцю плитки, зашліфувати нерівності, виконувати криволінійне різання. Особливо ефективний диск працює під час різання плитки під 45°, виконання операції «заущення». Алмазоносний шар після різання додатково шліфує крайку, утворюючи чисту поверхню. Диск чудово працює разом із насадкою на КШМ для різання під 45° Slider 45 MECHANIC. Виготовляється зовнішнім діаметром 125 мм, з посадковим місцем 22.23 мм. Використовується на КШМ 125 без застосування охолодження.
Робочий інструмент:
УШМ
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mechanic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 20 мм |
| Діаметр | 125.0 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴




