
Інвертор гібридний EnerSol EHI-6000T 6 кВт (EHI-6000T)
94 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: EHI-6000T
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EHI-6000T — це пристрій, який поєднує функції звичайного інвертора та контролера заряду. Він дає змогу працювати з декількома джерелами енергії, як-от сонячні панелі, акумуляторні батареї та мережа. Гібридний інвертор може одночасно заряджати акумулятори від сонячної енергії, віддавати надлишки енергії в мережу та забезпечувати живлення в оселі. Це робить його ідеальним рішенням для автономних або резервних систем електропостачання.
Основні переваги EnerSol EHI-6000T:
Вихідна напруга 400/230 В залежно від під'єднання до мережі
6 кВт — номінальна вихідна потужність
18 кВт пікова вихідна потужність (20 сек)
Чиста синусоїда на виході дає змогу під'єднувати чутливу електроніку
Гнучке настроювання режимів роботи
Можливість роботи з Li-Ion і кислотними акумуляторами з номінальною напругою 48 В
LED-екран для налаштування роботи
Розумна система охолодження
Захист корпусу за стандартом IP65
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Інвертор гібридний EnerSol EHI-6000T
Інструкція
Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB A для заряджання | 1 |
| USB C для заряджання | 1 |
| Вага | 0.68 кг |
| Вхідна напруга | 56 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Потужність | 180 Вт |
| Особливості | Працює від акумуляторів EGO 56V |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Розміри | 19.7x12.9x9 см |
| Розеток із резервом | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Інвертор |
| Форма вих.сигналу | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 798 ₴




