
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 450 TurboTec (600129700)
11 919 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600129700
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Запатентоване регулювання коливального контуру Duo: залежно від завдання можна встановити тонке шліфування або збільшене зняття.
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
TurboBoost: під'єднання додаткових резервів потужності для максимального зняття
Система Power Control System: запобігає утворенню слідів шліфування під час встановлення машини, що працює, на матеріал
Нековзна накладка на ручку Softgrip
Додаткова знімна ручка
Захищені від пилу кулькопідшипники для тривалого терміну експлуатації машини
Міцний корпус підшипника з алюмінієвого лиття під тиском
Текстильний мішок для пилу легко витрушується й дає змогу працювати без пилососа
Можливість під'єднання універсального пилососа
Тарілчастий шліфувальний круг із численними отворами для ефективного відсмоктування та продовження терміну експлуатації шліфувальних матеріалів
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Фінляндія
Виробник — Metabo
Тип — шліфмашина
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 350 Вт
Число обертів на холостому ходу: 4200 - 11000 об./хв
Кількість коливань на холостому ходу: 8200 - 22000 кол./хв
Діаметр диска — 150 мм
Коливальний контур: 2.8 / 6.2 мм
Шліфування поверхонь: 7.0 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 82 дБ(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 93 дБ(А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Довжина кабелю — 4.0 м
Вага — 1.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 450 TurboTec
Опорна тарілка «multi-hole» з липучкою
Шестигранний ключ
Додаткова знімна тарілка
Текстильний мішок для пилу
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 4 мм |
| Вага | 1.0 кг |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 82 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 919 ₴





