
Ключ балонний хрестовий King Tony 17x19x21x22 мм, 1/2" (19911722)
1 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19911722
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ балонний хрестовий King Tony 17x19x21x22 мм, 1/2" (19911722) — гайковий ключ торцевого типу, призначений для відкручування та затягування гайок і болтів під час роботи з автомобільними колесами. Завдяки хрестоподібній конструкції та посиленому корпусу, ключ підходить для роботи з литими дисками з легких сплавів та сумісний з ударним гайковертом.
Конструктивні особливості та переваги:
- Хрестоподібна конструкція для ефективної роботи з автомобільними колесами
- Посилений корпус, сумісний з ударним гайковертом
- Тонкі грані головки — підходить для обслуговування литих дисків із легких сплавів
- Надійний зварний, нерозбірний корпус
- Хромованадієва сталь з хромуванням і поліруванням для стійкості до корозії
Технічні характеристики:
- Виробник: King Tony
- Країна-виробник: Тайвань
- Тип ключа: хрестовий (балонний)
- Посадка: шестигранна метрична — 17, 19, 21, 22 мм
- Конструкція: зварна, нерозбірна
- Матеріал: хромованадієва сталь
- Оздоблення: хромування, полірування
- Розмір: 400 × 400 мм
- Вага: 1700 г
Комплектація:
- Ключ хрестовий King Tony 17x19x21x22 мм
- Вставка-перехідник під головку формату 1/2" (довжина 34 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Країна виробник | Тайвань |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Розмір min | 17 мм |
| Довжина інструменту | 400 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | балонний |
| Розмір ключа | 17x19x21x1/2' |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴
