
Кутова шліфмашина Metabo WEQ 1400-125 Set (600347510)
6 424 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600347510
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Надійна, універсальна кутова шліфмашина для будь-яких завдань
Потужний двигун із високою стійкістю до перевантажень
Tacho-Constamatic (TC) — повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів під час навантаження
Швидка заміна дисків без інструментів одним натисканням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: під час блокування диска забезпечує найменшу видатність серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
Електронна система вимкнення у разі перевантаження для тривалого терміну експлуатації
Електронний м'який пуск і захист від повторного пуску
Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для керування лівою рукою
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип – УШМ
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1400 Вт
Потужність двигуна — 780 Вт
Крутний момент — 3.3 Нм
Тип двигуна — щітковий
Частота холостого ходу — 11500 об/хв
Частота обертів під навантаженням — 10500 об/хв
Діаметр диска — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Обхват ручки — 194 мм
Шліфування поверхні: 7.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 2.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 87 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 98 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Плавний пуск — так
Підтримка обертів — так
Захист від повторного пуску — так
Вага — 2.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кутова шліфмашина Metabo WEQ 1400-125 Set
Захисний кожух
Опорний фланець
Затяжна гайка M-Quick
Додаткова ручка
2 алмазні відрізні диски
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість обертів | 11500 об./хв об/хв |
| Комплектація | диск, Кейс, кожух, ручка, швидкісна гайка |
| Крутний момент | 3.3 Нм |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 87 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 424 ₴
