
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo CC 18 LTX BL (600349840)
9 621 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600349840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Дуже зручний інструмент забезпечує максимальний комфорт під час виконання різних завдань
Завжди відповідні предмети: великий вибір дисків для оброблення металу, деревини, каменю, кахлю та пластику
Потужний безщітковий двигун дає змогу виконувати роботи швидко й ефективно
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип — шліфувальна машина
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Ø диска — 76 мм
Максимальна глибина різання — 19 мм
Кількість обертів на холостому ходу — 20000 об/хв
Різь шпинделя — М5
Шліфування поверхні: 4.5 м/с2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 77 дБ (А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 88 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 1.5 дБ(А)
Вага — 0.64 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo CC 18 LTX BL
Інструмент постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Фіксатор захисного кожуха
2 відрізні диски Flexiarapid Super Inox
2 відрізні диски Flexiarapid Super Universal
Відрізний і обдиральний диск Combinator Inox
Торцевий шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 0.64 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 20000 об/хв об/хв |
| Комплектація | диск, Кейс,ключ, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Макс. діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від акумулятора |
| Різьба шпинделя | M5 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 77 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 621 ₴

